Teenused

Pakutavad teenused

Kodulehe tegemine

E-poe tegemine

Disainiteenus

Haldusteenus

Kodulehe tegemine - Knowal

Kodulehe tegemine

Kodulehtede tegemine vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Kodulehed on alati kohandatud erinevatele seadmetele (mobiil, tahvel, arvuti), et informatsioon oleks kasutajatele lihtsasti kättesaadav.

Teeme Teiega koostööd ning võimaldame arendusajaks vajalikud ligipääsud. See annab võimaluse igal ajahetkel jälgida kodulehe loomise tööprotsessi ning anda jooksvalt tagasisidet valmivatele lahendustele.

Uutele kodulehtedele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.

E-poe tegemine

E-poe tegemisel lähtume Teie toodetest ning soovidest. Meie loodud lahendustega saab lihtsasti tooteid sisestada ja muuta. E-poe ühendame Google otsingumootoriga ning seadistame selliselt, et saaksite lihtsasti jälgida lehe statistikat.

E-poega saab ühendada Eesti pangalinke ning krediitkaardi makselahendusi. Samuti on võimalus lisada erinevaid transpordiviise.

Uutele e-poodidele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.

E-poe tegemine - Knowal
Logo tegemine ja disainiteenus - Knowal

Logode tegemine & disainiteenus

Pakume logode, bännerite, kodulehtede ning e-poodide disainimist vastavalt Teie soovidele ja vajadustele.

Lisaks on võimalus tellida loodud disainile logo- ja stiiliraamatut, et säilitada ettevõtte visuaal ning tagada selle kasutus erinevateks vajadusteks.

Veebilehe haldusteenus

Pidev veebilehe haldamine garanteerib hea tulemuse. Pakume veebilehtede haldusteenust, sh veebilehe uuendused, muudatused jms. Teeme kõik vajalikud veebilehe platvormiga seotud uuendused ning aitame jooksvate muudatussoovidega.

Kodulehe ja e-poe haldusteenus - Knowal

Võta meiega ühendust

Hinnapakkumise saamiseks või lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.