Teenused

Nimekiri meie pakutavatest teenustest

Kodulehe tegemine ja loomine, e-poe tegemine - Knowal

Kodulehe tegemine

Kodulehtede tegemine vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Kodulehed on alati kohandatud erinevatele seadmetele (mobiil, tahvel, arvuti), et kasutajad saaksid lihtsasti kätte informatsiooni.

Teeme Teiega tihedat koostööd ja võimaldame ka arendusajaks vajalikud ligipääsud. See annab Teile igal ajahetkel võimaluse jälgida kodulehe loomise tööprotsessi ning võimaluse anda jooksvalt tagasisidet valmivatele lahendustele.

Uutele kodulehtedele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.

E-poe tegemine ja loomine, kodulehe tegemine - Knowal

E-poe tegemine

E-poe tegemine - lähtume disainil ja kujundusel Teie toodetest ning soovidest. Meie loodud lahendustega on võimalus lihtsasti tooteid sisestada ja muuta. Teie e-poe ühendame Google otingumootoriga ning seadistame, et saaksite lihtsasti jälgida lehe statistikat.

E-poega saab ühendada Eesti pangalinke ning krediitkaardi makselahendusi. Samuti võimalus lisada erinevaid transpordiviise.

Uutele e-poodidele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.

Disainiteenus, kodulehe tegemine, e-poe tegemine - Knowal

Disainiteenus

Pakume erinevate bännerite, logode, kodulehtede ning e-poodide disainimist ja loomist vastavalt Teie soovidele ja vajadustele.

Haldusteenus, kodulehe tegemine, e-poe tegemine - Knowal

Veebilehe haldusteenus

Pidev haldus garanteerib hea tulemuse. Pakume kodulehe ja e-poe haldusteenust, kus hoiame Teie kodulehel või e-poel silma peal. Teeme kõik vajalikud turvauuendused, lisame/muudame veebilehel tekste või pilte ning jälgime kasutajate rahulolu.
Samuti teeme igakuist analüüsi kasutajatest ja nende käitumisest lehel.

3 SAMMU TEOSTUSEKS

 • 1

  Kohtumine

  Kohtume Teile sobilikus kohas, arutame täpselt läbi soovid ning toome näited võimalikest lahendustest. Kirjeldame, kuidas näeb välja protsess ning lepime kokku tähtajad ja teeme hinnapakkumise.

 • 2

  Arendus

  Teostame tööd varasemalt kokkulepitule. Jagame Teile arenduskeskkonda ligipääsud, et saakside näha tulemusi. Anname ka töödest tihedalt ülevaadet, et oleksite lõpptulemusega rahul.

 • 3

  Töö üleandmine

  Kodulehe või e-poe üleandmisel koolitame Teid, kuidas jääda ise veebilehte edasi haldama. Vajadusel jagame Teile juhendid edaspidiseks kasutamiseks.

Võta meiega ühendust

Pakkumise saamiseks või lisaküsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust.