Kodulehe tegemine

Kodulehe valmistamine endale või ettevõttele käib meiega kiirelt ja lihtsalt.

Kodulehe tegemine endale või ettevõttele.

Kodulehe tegemine Teie ideest meie teostuseni. Pakume kvaliteetset kodulehtede loomise teenust. Koduleht on justkui Teie visiitkaart internetis. See aitab Teie potensiaalsetel klientidel lihtsamini Teieni jõuda. Tänapäeval otsitakse firmasi eelkõige Google otsingumootori kaudu ning seal enda kodulehega nähtaval olemine on peamine allikas uute klientide leidmiseks. Samuti võib koduleht vähendada aega tutvustamaks enda teenuseid telefonis või kohtumisel, kui kogu vajaliku info saavad kliendid juba eeltööna kodulehelt lugeda.

Enne kui asume koheselt kodulehte looma, tutvume kõigepealt Teie eesmärkidega, praeguse olukorraga ning konkurentidega. Paneme paika koostöös Teiega, mis saab olema kodulehe eesmärk ehk mida soovitakse saavutada.

Peale selgete eesmärkide väljaselgitamist saame alustame kohelehe loomisega vastavalt Teie soovidele, vajadustele ja eesmärkidele. Kodulehed on alati kohandatud erinevatele seadmetele (mobiil, tahvel, arvuti), et kasutajad saaksid lihtsasti kätte informatsiooni. Kodulehed ühendame Google otingumootoriga ning seadistame, et saaksite lihtsasti jälgida veebilehe statistikat.

Teeme Teiega tihedalt koostööd, et tagada soovitud lõpptulemus. Võimaldame arendusajaks vajalikud ligipääsud veebilehe arenduskeskkondadesse. See annab Teile igal ajahetkel võimaluse jälgida kodulehe loomise tööprotsessi ning võimaluse anda jooksvalt tagasisidet valmivatele lahendustele.

Kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks on üks osa meie tööprotsessist. Tänu sellele näeb Teie koduleht otsingumootorites hea välja. Kodulehte luues jagame erinevaid soovitusi, et Teie veebileht oleks kõrgemal kohal otsingutulemustes.

Kodulehed valmivad WordPress sisuhaldussüsteemil, mis annab võimaluse lihtsasti ka Teil pärast ise kodulehte hallata.

Peale veebilehe valmimist koolitame, kuidas hallata enda veebilehte ning soovi korral pakume ka ise kodulehe haldamise teenust.

Kodulehe tegemine, e-poe tegemine - Knowal OÜ tellimine

Meie kaudu kodulehe tellimise eelised:

 • Uutele kodulehtedele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.
 • Konsultatsioon uutele ja olemasolevatele kodulehtede on TASUTA.
 • Teeme Teiega pidevalt koostöö, et lõpptulemus tuleks soovitud.
 • Pakume võimalusena jälgida lihtsasti arendust.
 • Paindlik maksmine vastavalt Teie soovidele.
 • Pakume kliendituge ka peale lehe valmimist.
 • Loome juhendid kodulehel lihtsamate muudatuste tegemiseks.
 • Suur kogemus kodulehtede loomisel (portaalid, firma lehed, kinnisvara projektid).

Kodulehe tegemine – 4 lihtsat sammu teostuseks

 • 1

  Kohtumine

  Kohtume Teile sobilikus kohas, arutame täpselt läbi soovid ning toome näited võimalikest lahendustest. Kirjeldame, kuidas näeb välja protsess.

 • 2

  Hinnapakkumine

  Kohtumise põhjal koostame Teile kodulehe hinnapakkumise, mis sisaldab täpselt kokkulepituid töid, ajaplaani ning töötasu.

 • 3

  Arendus

  Teostame tööd varasemalt kokkulepitule. Jagame Teile arenduskeskkonda ligipääsud, et saakside näha tulemusi. Anname ka töödest tihedalt ülevaadet, et oleksite lõpptulemusega rahul.

 • 4

  Töö üleandmine

  Tõstame valmis kodulehe Teie veebilehe aadressile. Kodulehe üleandmisel koolitame Teid, kuidas jääda ise veebilehte edasi haldama.

Meie viimased valminud veebilehed

Kodulehe loomiseks võta meiega ühendust

Pakkumise saamiseks või lisaküsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust. Aitame Teid sellel teekonnal.