Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Veebilehe knowal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Knowal OÜ (registrikood 14295967) asukohaga Tallinn, Eesti, e-kiri info@knowal.ee.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • e-posti aadress (juhul, kui saadetakse meile e-kiri);
  • IP-aadress

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse
Isikuandmeid nagu e-post kasutame ainult Teie kirjale vastamiseks.
Veebilehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse
Isikuandmed edastatakse Knowal töötajale, et vastata Teie pöördumisele.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kuna see on vajalik veebilehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs
Juurdepääs isikuandmetele on Knowal töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et vastata Teie pöördumistele.
Knowal.ee veebileht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmetega tutvumine ja kustutamine
Isikuandmetega saab tutvuda või kustutada avaldades sellest meile soovi info@knowal.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine
Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@knowal.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

KÜPSISED

Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutame Knowal veebilehel küpsiseid.
Kasutades Knowal veebilehte, nõustub kasutaja küpsiste kasutamisega käesolevas korras kirjeldatud viisil.

Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis saadetakse veebiserveri poolt ning salvestatakse kasutaja veebilehitsejas, mobiiltelefonis või muus seadmes. Tänu küpsistele töötavad meie veebilehel paljud funktsionaalsused ning nende abil saame pakkuda paremat kasutusmugavust.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

  1. Püsivaid küpsiseid, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  2. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või oma veebilehitseja sulgeb. Seansiküpsiseid võidakse kasutada varasemalt kasutaja poolt tehtud valikute meelde jätmiseks (näiteks keelevalik) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
    Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Tihtipeale veebilehitsejad lubavad vaikimisi küpsisefailide säilitamist seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada.

Juhiseid brauserist küpsiste kustutamiseks ja seadistamiseks leiab siit:
Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Google Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Safari: https://support.apple.com/en-euro/guide/safari/sfri11471/mac

Kasutusstatistika kogumiseks kasutab Knowal veebileht Google Analytics teenust, kogudes andmeid külastatud alalehtede, külastusaja, külastuste arvu, kasutatavate seadmete, sisenemiskanalite ja muu statistika kohta. Google Analytics võib siiski koguda andmeid kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Selleks, et Google Analytics ei saaks andmeid kasutada, saab kasutaja paigaldada oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriva rakenduse: Google Analyticsist loobumise brauserilaiend.